کولی 3

جنگجو به کولی می گوید که باید برود. که برای اینده خودش خوب است.که باید برود جادوگری یاد بگیرد.کولی سرش را مثل همیشه تکان می دهد و ته دلش التماس می کند که جنگجو بهش بگوید که بماند.که تنهایش نگذارد…دلش می خواهد به جنگجو بگوید که همه این مدت بهش دروغ گفته است . اگر گفته می خواهد برود سرزمین کولی ها جادوگری یاد بگیرد برای این بوده که جنگجو بهش توجه کند.که یک کمی بهش توجه کند.  که بهش اهمیت بدهد.که بهش بگوید که بودنش برایش مهم است و جنگجو هیچوقت این را بهش نگفته.حالا زمانش رسیده که برود.دلش نمی خواهد.دلش اصلا نمی خواهد.نکند حالا که رفت جنگو او را یادش برود؟

نکند دوباره سر و کله یکی ازان کنتس ها پیدا بشود؟ نکند مثل همیشه جنگجو بگذاردش توی تنهایی…توی شب رهایش کند و برود؟ نکند باز هم یکبار بهش بگوید که دوستش ندارد..که نمی تواند دوستش داشته باشد چون یک کولی ساده بیشتر نیست.یک کولی پا پتی معمولی.که نمی شود دوستش داشت. که نمی شود به خاطران چیزی که هست دوستش داشت.که ان چیزی که هست خیلی کم است برای جنگجو. کولی اصلا برای همین می خواهد برود….بعد از قضیه کنتس می خواهد برود.

چطور جنگجو می تواند ببردش توی مهمانی های قلعه های دیگر؟ چطور میتواند بگوید که همراهش  یک دختر کولی است که هرگز جواهری نداشته..هرگز ساز های باستانی نزده و اداب معاشرت یاد نگرفته؟ چطور می تواند بگویدکه سرگرمی کولی ور رفتن با گل های وحشی توی باغچه است؟ که بهترین همبازیش بز سفیدی است که همه جا با خودش میبردش؟

اسب   دم در حاضر است.اسب را برای کولی فرستاده اند.از سرزمین کولی ها..که برود جادوگری یادبگیرد.وقتش است که برود اما انگار پایش را به این قلعه قدیمی بسته اند..نه. پایش را نه.قلبش را بسته اند به این قلعه قدیمی.جنگجو تا دروازه قلعه همراه کولی نمی اید .کولی توقعی هم ندارد.میداند که فقط یک کولی ساده است.یکی از هزار تا کولی که لابد از زندگی جنگجو گذشته اند.سوار اسب می شود.نگاهی به پنجره های بسته برج جنگجو میا ندازد و می رود. اشک هایش راه را از مروارید پر می کنند.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s